abaragambimumbara
Masöz Nedir | izmirmasozbayan.com
abaragambimumbara
Üye Giriş Ekranı
K.Adı
:
Şifre
:
Güvenlik
: [Yenile]
 
Üye Ol   Sifremi Unuttum
Siteyi Giriş Sayfanız Yapmak İçin Tıklayınız.
Sık Kullanılanlara Eklemek İçin Tıklayınız.
Siteyi Tavsiye Etmek İçin Tıklayınız.
 
.
             İZMİR MASÖZ
İZMİR MASAJ SALONLARI

Masöz izmir, Masaj izmir, İzmir Masaj Salonu, evde masaj
Saga Kaydir
Sola Kaydir
» Detayli Arama »
abaragambimumbara
evde masaj izmir
evde masaj izmir, masaj salonu izmir
29.04.2016
En iyi Masöz & Masaj Salonu
Masöz Şule
%51,2
izmir Masöz Yağmur
%11,9
Karşıyaka Masaj Salonu
%17,0
Evde Masaj izmir
%5,12
izmir masöz bayan
%1,70
Masöz ceren izmir
%3,41
masöz Havana izmir
%2,56
Evde Masaj izmir Alsancak
%3,41
Evde Masaj Duygu izmir
%3,41
Toplam Oy : 117
Tüm Anketleri Göster »
Günün Sözü
Kitapsız bir ev, ruhsuz bir vücut demektir.CICERO
Tarihte Bugün
 • MGK' nun Kuruluşu (1962)
 • 11.12.2017 18:07:50
  Aralık 2017
  P S Ç P C C P
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31
     

  Yüzyıllardır uygulanan masaj teknikleri insanların rahatlamasını sağlarken vücudunun da çeşitli olumlu etkilerinden faydalanmasına olanak tanıyor. Masaj dendiğinde artık ilk olarak akla gelen stres atmaktan ziyade kan dolaşımının hızlanması, kas ağrılarının yerini zindeliğe bırakması ve buna benzer faktörler oluyor. Şayet doğru bir şekilde uygulanırsa masaj sağlığın da en büyük destekçisi olabiliyor. Fakat bunun için masajı uygulayacak olan masöz gerekli eğitimden geçmiş bir birey olmalıdır. Aksi halde masajın yararından çok vücuda zararı olabilir.

  Masöz seçimi yapabilirsiniz

   

  Masaj yöntemi popülerliğini katlayarak arttırmaya devam ederken masaj hizmeti veren firmalar da yeni uygulamaları ile müşterilerini daha fazla memnun etme çabası içerisindeler. Halkın salonlarına ve personeline güven duymasını isteyen firmalar kadrolarında bulunan masöz ve masörlerin hem fotoğraflarını hem de aldıkları eğitimler gibi kişisel bilgilerini web siteleri aracılığı ile halkla paylaşıyor. Bu sayede firmaların web sitelerine tıklayanlar kendilerine masaj yapacak olan personeli seçebiliyor. Hatta personelin hangi masaj yöntemleri hakkında uzmanlaşmış olduğunu dahi öğrenebiliyor.

  En etkili rahatlama yöntemlerinden biri olan masajın daha geniş kitlelere yayılması için son derece etkili olan bu yöntem hızla yayılmaya devam ediyor. Artık firmaların web sitelerinde sadece çeşitli masaj tekniklerinin tarihçesini değil personele ve salonda uygulanan masajlara dair pek çok bilgiyi bulabiliyorsunuz. Salonlara online olarak ulaşabiliyor ve telefon görüşmesi yapmaya gerek kalmadan online olarak randevu talep edebiliyorsunuz. Hem zamandan yana kazanç sağladığınız hem de fiyat tarifelerini önceden görebildiğiniz online uygulamalar sayesinde daha sağlıklı seçimler yapabilirsiniz.

   

  Peki, seçiminizi hangi masöz ya da masörden yana kullanmalısınız? İşte bu noktada önem vermeniz gereken husus personelin aldığı eğitim olmalıdır. Şayet bacak, ayak, bel ağrıları gibi şikayetleriniz nedeni ile masaj yaptırmaya karar verdiyseniz bu durumda tercihiniz anatomi bilgisi olan bir masözden yana olmalıdır. Zira kasların gevşetilebilmesi ve ağrıların sonlandırılabilmesi için masaj uygulayan kişinin vücudun hangi bölgelerinde kas olduğunu ve buna benzer bilgileri öğrenmiş olması gerekiyor. Aksi halde yanlış yere uygulanan basınç yeni ağrılarınızın baş göstermesine sebebiyet verebilir. Bu durumda masaj yöntemleri de işe yarayamayabiliyor.
     
  izmirmasozbayan.com
   
  izmir konak Masör bayan
  izmirmasozbayan.com
  » Karşıyaka Masaj Sa... 36671
  » İzmir Masöz Buse... 34366
  » izmir Masaj... 26042
  » Masöz Beste izmir... 21736
  » Masöz Bayan Şule... 15659
  » izmir Masaj Salonl... 11036
  » Evde Masaj... 7940
  » Masaj Salonlari... 7180
  » İzmir Masaj Salonu... 7160
  » Masaj Sauna izmir... 6906
   
  Ana Sayfa | Firma Rehberi | Firma Ekle | Ürün Sayfası | Haberler | İlan Sayfası | Tarifeler | Linkler Sayfası | İletişim | Yasal Uyarı | Site Haritasi


  İzmir Masaj    İzmir Masaj Salonu    İzmir Masaj Salonları    İzmir Masaj Fiyatları