abaragambimumbara
Masaj | izmirmasozbayan.com
abaragambimumbara
Üye Giriş Ekranı
K.Adı
:
Şifre
:
Güvenlik
: [Yenile]
 
Üye Ol   Sifremi Unuttum
Siteyi Giriş Sayfanız Yapmak İçin Tıklayınız.
Sık Kullanılanlara Eklemek İçin Tıklayınız.
Siteyi Tavsiye Etmek İçin Tıklayınız.
 
.
             İZMİR MASÖZ
İZMİR MASAJ SALONLARI

Masöz izmir, Masaj izmir, İzmir Masaj Salonu, evde masaj
Saga Kaydir
Sola Kaydir
» Detayli Arama »
abaragambimumbara
evde masaj izmir
evde masaj izmir, masaj salonu izmir
29.04.2016
En iyi Masöz & Masaj Salonu
Masöz Şule
%51,7
izmir Masöz Yağmur
%12,0
Karşıyaka Masaj Salonu
%17,2
Evde Masaj izmir
%5,17
izmir masöz bayan
%1,72
Masöz ceren izmir
%3,44
masöz Havana izmir
%1,72
Evde Masaj izmir Alsancak
%3,44
Evde Masaj Duygu izmir
%3,44
Toplam Oy : 116
Tüm Anketleri Göster »
Günün Sözü
Yeni şeyler denemediğiniz sürece yeni şeyler öğrenemezsiniz.H.JACKSON BROWN
Tarihte Bugün
 • Türkiye' de ilk kalp nakli ameliyatı (1968)
 • Vasfi Rıza ZOBU' nun vefatı (1992)
 • 23.11.2017 00:45:44
  Kasım 2017
  P S Ç P C C P
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30      
     

  Masaj salonları İzmir için popüler hale geldikçe ve masaj ücretleri daha çok ortalama ve üst gelir düzeyinden insanlara hitap ettiği için bu işi suistimal etmeye çalışan çok sayıda işletme ortaya çıkmıştır. Cazip kampanyalar yaparak müşteri çekmeyi hedefleyen ancak gerekli şartları henüz yerine getirememiş, yeterince hijyenik olmayan, profesyonel masörlerle çalışmayan çok sayıda masaj salonu ortaya çıkmıştır. Bu sebeple masaj salonlarını iyi araştırmak gerekmektedir. Sadece trend diye uzak doğulu masörlerin olduğu yerleri tercih etmek yerine işini iyi yapan kaliteli masaj salonlarını tercih etmek gerekmektedir. Sektörde uzun yıllardır hizmet veren tanınır ve güvenilir firmaları tercih etmek hem kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak hem de masaj yaptırmanın keyfini sonuna kadar yaşayabileceksiniz.

  Masaj salonları trendleri

  Masaj salonları İzmir semtlerinde oldukça çok rağbet görmekle birlikte Türk hamamı gibi geleneksel yöntemlerde yeniden canlanmıştır. Eski dönemlerde kişisel banyoların olmaması dolayısı ile insanlar halk hamamlarında yıkanır ve aynı zamanda da bunu sosyal bir aktivite haline getirirlerdi. Şuan filmlerde ve anılarda kalmış olan göbek taşında dolma yiyen, dans eden hanımların görüntüsü günümüzde gelenekleri yaşatmak için tekrar canlanmaktadır.  Artık trend haline gelen masaj uygulamaları ilginç aktiviteleri de beraberinde getirmektedir. Artık unutulmuş olan gelin hamamı gibi gelenekler günümüzde masaj salonlarında ve spa merkezlerinde yapılmaya başlanmıştır.

  Müşteri memnuniyetine önem veren masaj salonları en iyi hizmeti sunmak ve en trendi olanı yapmak için birbirleri ile sürekli rekabet halindedirler. Binlerce metrekarelik masaj kompleksleri birçok şeyi aynı yerde yapabilme imkanını sunmaktadır. Masaj salonları İzmir için de vazgeçilmez aktivite mekanları haline gelmiştir. İnsanlar rahatlamanın yanı sıra, arkadaşları ile vakit geçirmekte, havuza girmekte, güneşlenmekte, masaj yaptırmakta hatta günlerce süren düğün organizasyonları yaparak konuklarına hoş vakitler geçirtmeyi amaçlamaktadır.

   Son yıllarda tercih edilen masaj çeşitleri oldukça ilginçtir. Bitkisel malzemelerin kullanıldığı masajlara alışık olunsa da Altın masajı gibi ilginç masaj teknikleri Hollywood yıldızları sayesinde oldukça revaçtadır. Altın masajı ilk kez duyulduğunda kulağa çok ihtişamlı geliyor. Aslında bu masaj kendinizi Cleopatra gibi hissetmenizi sağlamayı amaçlıyor. 24 ayar altın parçacıklarının uygulanması sonucu cilt ışıltı ve beş yaşa kadar gençlik kazanıyor.

     
  izmirmasozbayan.com
   
  izmir konak Masör bayan
  izmirmasozbayan.com
  » Karşıyaka Masaj Sa... 36587
  » İzmir Masöz Buse... 34262
  » izmir Masaj... 25899
  » Masöz Beste izmir... 21634
  » Masöz Bayan Şule... 15554
  » izmir Masaj Salonl... 10955
  » Evde Masaj... 7858
  » Masaj Salonlari... 7094
  » İzmir Masaj Salonu... 7080
  » Masaj Sauna izmir... 6834
   
  Ana Sayfa | Firma Rehberi | Firma Ekle | Ürün Sayfası | Haberler | İlan Sayfası | Tarifeler | Linkler Sayfası | İletişim | Yasal Uyarı | Site Haritasi


  İzmir Masaj    İzmir Masaj Salonu    İzmir Masaj Salonları    İzmir Masaj Fiyatları